Najlepsze odmiany wakacji all inclusive – na co się zdecydować?

Wakacje all inclusive nie zawsze będą wyglądać dokładnie tak samo. Prawdopodobnie nawet nie wiesz, że i te wczasy mają swoje różne odmiany. A nie każda z nich oferuje ci to samo. Oczywiście ta formuła wakacji ma przede wszystkim zapewnić ci wygodny, bezproblemowy i beztroski relaks, wykluczając konieczność myślenia o posiłkach czy ogólnie wyżywieniu. Istnieją jednak różne warianty tej podstawowej opcji. Jakie więc one są?

Najpopularniejsze są oczywiście wczasy klasyczne, nazywane „klasycznym all inclusive”. To wariant podstawowy i najczęściej wybierany. Oferuje ci on trzy posiłki każdego dnia – śniadanie, obiad albo lunch oraz kolację. Oprócz tego zapewnia ci rozmaite przekąski, bezalkoholowe napoje i napoje alkoholowe, zwykle lokalne, które możesz spożywać między głównymi posiłkami. Nie masz jednak zupełnie nieograniczonego dostępu do barów czy restauracji. Korzystasz z nich wyłącznie w wyznaczonych godzinach, dlatego raczej nie ma takiej opcji, abyś w przypadku tych wczasów mógł udać się po drinka o drugiej w nocy. Znajdź wakacje last minute w Białymstoku za pośrednictwem serwisu regionalnego https://ebialystok.pl/.

Wakacje all inclusive

Jeżeli natomiast jesteś osobą niespożywającą alkoholu, która na pewno nie będzie chciała pić żadnych drinków na wakacjach, najlepszą opcją okażą się dla ciebie wakacje all inclusive soft/light. W przypadku tego wariantu również masz dostęp do trzech posiłków i przekąsek, ale już alkohole są wydawane wyłącznie do obiadu czy kolacji. Jeżeli natomiast jest wręcz przeciwnie i chciałbyś raczyć się różnymi trunkami (także i tymi bezalkoholowymi) o dowolnej porze dnia i nocy, postaw na wczasy all inclusive plus. Ten wariant pozwoli ci na korzystanie z napojów przez całą dobę. Na pewno jest on warty przemyślenia.

A jeśli masz ochotę na prawdziwy luksus na absolutnie najwyższym poziomie z możliwych, pozwól sobie na szaleństwo i wykup dla siebie wakacje all inclusive premium, które spotkasz też pod nazwą all inclusive ultra. Jest to najmocniej rozbudowana forma all inclusive. Dzięki niej twoje wakacje na pewno okażą się niezapomniane.