Najlepsze hotele usytuowane na wodzie

Float House River Kwai (Tajlandia)

Jeśli planujesz odwiedzić Tajlandię i odbyć podróż niepodobną do żadnej, jaką kiedykolwiek wcześniej odbyłeś, powinieneś zatrzymać się w Float House River Kwai. Ta imponująca konstrukcja określana jest jako jeden z najbardziej spektakularnych pływających hoteli na świecie. Składający się z 18 bambusowych willi, położony jest w samym sercu lasu deszczowego, gdzie można korzystać z typowych aktywności tego obszaru.

Berjaya Resort (Malezja)

Berjaya Resort to miejsce, które rozciąga się na prawie 30 hektarach tropikalnego lasu deszczowego, gdzie można cieszyć się 50 oszałamiającymi pokojami. Jest to również obiekt znany z bardziej niż apetycznej oferty gastronomicznej i żywej atmosfery. Szukasz hotelu na wodzie znajdującego się bliżej? Poznaj domki na wodzie w Mielnie!

Conrad Maldives Rangali Island (Malediwy)

Miejsce to oferuje krystalicznie czyste wody, drobne piaszczyste plaże i cały luksus, jaki można sobie wyobrazić. Tak właśnie określa się Conrad Maldives Rangali Island, zakwaterowanie na innym poziomie, w którym z werandy swojego bungalowu będziecie mogli podziwiać najlepsze widoki na raj. Będziecie mieli również okazję przespacerować się po dwóch wyspach, nad którymi rozciąga się hotel i podziwijać wiele gatunków morskich, które występują w tym miejscu.

Tikehau Pearl Beach Resort (Polinezja Francuska)

Jeśli szukacie noclegu jak najbliżej raju, to miejscem, w którym warto się zatrzymać jest Tikehau Pearl Beach Resort. Hotel, w którym można się zatrzymać w jednym z 24 apartamentów w kształcie kabany z widokiem na krystalicznie czyste wody Polinezji Francuskiej. Będziesz miał również możliwość korzystania z prywatnej plaży z wieloma atrakcjami.

Punta Caracol Acqua Lodge (Panama)

W panamskim mieście Bocas de Toro znajdziesz Punta Caracol Acqua Lodge Resort, miejsce, w którym poczujesz się jak prawdziwy poszukiwacz przygód. Hotel posiada 9 domków położonych na wodzie, które połączone są długim chodnikiem. Idealne miejsce na spacer przy świetle księżyca.