Jak znaleźć RTP slotów w hotelach kasynowych w Las Vegas

Zwrot do gracza (RTP) z automatu do gry to terminologia używana przez operatorów kasyn online w celu określenia procentu zakładów dokonanych na slocie bądź w grze, jaki ostatecznie zostanie zwrócony graczom. Dlatego za chwilę podpowiemy, jak znaleźć RTP gry na automatach w kasynach stacjonarnych.

Szukanie RTP automatu do gry w kasynie lądowym

Wszystkie osoby, które zainteresowane są znalezieniem informacji o zwrocie do gracza w maszynach hazardowych, powinny wziąć pod uwagę następujące kwestie:

Raporty o grach hazardowych

Analiza raportów od organów zajmujących się grami jest jedną z najskuteczniejszych technik uzyskiwania informacji o RTP automatów do gier. Zawsze możemy poszukać raportów dotyczących gier, zamiast dokonywać osobistych uogólnień. Zapisy te zapewniają ogólny przegląd stawek zwrotu, które możemy przewidzieć w różnych kasynach. Możemy nawet uzyskać procent zwrotu w najpopularniejszych grach.

Całkowity procent zwrotu dla kasyn

Prawda jest taka, że z automatami raczej nie będziemy mieć tutaj zbyt dużo szczęścia. Jednak biorąc pod uwagę średni zwrot dla kasyn, możemy przynajmniej stworzyć średnią złożoną. Pomagają w tym stanowe raporty o grach.

Zawarte w raportach liczby pokazują, czego można się spodziewać w odniesieniu do całkowitej liczby automatów do gier w określonych kasynach. Ważną rzeczą jest to, że będziemy mieć większe szanse, jeśli postawimy na kasyna z wyższymi stopami zwrotu.

Zmienność automatów do gry

Oczywiście poznanie procentu zwrotu z automatów do gry jest niezbędne, aby uzyskać lepsze szanse. Jednak dobrym rozwiązaniem jest również sprawdzenie, jak na nasze zwroty może wpływać zmienność slotu.

Jeśli chodzi o gry na automatach, zmienność lub wariancja automatów do gry dotyczy tego, jak bardzo zmienią się nasze krótkoterminowe zwroty. Nawet jeśli slot ma wysoki RTP, możemy nie wygrać dużych pieniędzy od razu. Wyniki z automatów o wysokiej zmienności są bardziej błędne niż te z gier o niskiej zmienności. Należy unikać grania w gry o wysokim poziomie zmienności, jeśli dysponujemy mniejszym bankrollem. Często dobrym rozwiązaniem są automaty o średniej zmienności, jeśli chcemy uzyskać prawidłowy stosunek ryzyka do nagrody.

Niektórzy twórcy automatów do gier online oceniają zmienność swoich slotów. Na przykład, Pragmatic Play używa symboli błyskawic, aby wskazać na poziom zmienności automatu. Jednak przytłaczająca liczba witryn internetowych nadal nie dostarcza tych informacji. Oznacza to, że aby uzyskać ogólne pojęcie o tym, jak niestabilna jest gra, musimy spojrzeć na tabelę wypłat i wielkość jackpotu w automacie. Niestabilne automaty zwykle oferują kilka niewielkich wypłat i ogromne jackpoty. Z tego względu, jeśli chcemy, aby nasz bankroll wytrzymał dłużej, powinniśmy poszukać innej alternatywy.

Jak jackpoty progresywne wpływają na zwrot

Prawdę mówiąc, określenie dokładnego wpływu jackpotu progresywnego na RTP automatu jest bardzo trudne. Dzieje się tak, ponieważ automaty do gry nie ujawniają rzeczywistych szans na jakąkolwiek wypłatę. Zawsze możemy obliczyć procent zwrotu, biorąc pod uwagę szanse na otrzymanie określonych kombinacji.

Niemniej jednak możemy dokonywać rozsądnych ocen, patrząc na wartość początkową jackpotu progresywnego, a także na jego wartość aktualną. Przykładowo, jeśli jackpot na slocie Mega Fortune zaczyna się od wartości 500 tysięcy dolarów, a kończy na 5 milionach, to możemy założyć, że RTP również doświadczył wzrostu.

Należy jednak zaznaczyć, że szanse na wygranie jackpotu progresywnego są naprawdę bardzo niewielkie. Zdecydowanie zaleca się wybranie popularnych automatów online bez znaczących jackpotów progresywnych, jeśli nie czujemy się komfortowo z 88-90% zwrotem. Gry tego typu dają lepsze widoki na bardziej konsekwentne zwracanie wygranych.

Z kolei, jeśli lubimy podejmować ryzyko i marzymy o większych wypłatach, progresywne automaty do gier będą idealnym rozwiązaniem. Pamiętajmy tylko, aby poczekać, aż jackpot wzrośnie, żeby potencjalnie zwiększyć oczekiwaną wartość swoich zakładów.

Dobrym pomysłem jest również gra w darmowych kasynach na internecie, gdzie możemy poćwiczyć rozgrywkę na różnych slotach online, wśród których jest także wiele odpowiedników automatów stacjonarnych.