„Podróż za jeden uśmiech” – dziś to też możliwe.

Według definicji : „ autostop – forma turystyki lub podróżowania, polegająca na przemieszczaniu się przygodnie zatrzymanym pojazdem”.
Przyzwyczajony jesteś do prostej formy podróżowania – samochód, samolot, pociąg i w drogę. Łatwo, szybko tylko czy przyjemnie? Jeśli na co dzień poruszasz się samochodem lub innym środkiem komunikacji, jazda w ten sposób podczas urlopu to nic nowego. Może warto byś w wakacje oderwał się od sztampy i zaszalał. Autostop to forma podróżowania której przygoda towarzyszy na każdym kroku.

Podróż do Rio de Janeiro: ochrona przed słońcem i komarami

Kiedy wybierzesz taką formę, możesz to zrobić na pełnym szaleństwie, wyjść z plecakiem na najbliższą drogę i zatrzymywać samochody „na łapkę”. Zatrzymany kierowca dowozi Ciebie tak daleko jak jest wam po drodze. I tak powtarzać ten manewr. Druga opcja to wybierasz punk docelowy i starasz się dotrzeć do niego zatrzymując kolejne samochody. Wakacje to dobry czas abyś podczas podróżowania obierał punkt docelowy, później następny i tak dalej. Odrobina szaleństwa, w podróży za jeden uśmiech, może dostarczyć Tobie nowych nieznanych wrażeń.

One thought on “„Podróż za jeden uśmiech” – dziś to też możliwe.

Comments are closed.